Premiera najnowszej książki Diversity Hub!

W Diversity Hub dostarczamy biznesowi wiedzę, rozwiązania i doświadczenia w obszarze Diversity & Inclusion. Dzielenie się nimi oraz promowanie różnorodności to nasze zobowiązanie i odpowiedzialność. Dlatego też jesteśmy aktywni w mediach, opisując najskuteczniejsze rozwiązania, pokazując najlepsze praktyki, zabierając głos w dyskusji. Jednym z efektów tej aktywności jest nasza drugą publikacja książkowa wydana w druku, a pierwsza w języku angielskim, zatytułowana THEESSENTIALSOF DIVERSITY & INCLUSION MANAGEMENT  by Diversity Hub.

Książka jest zbiorem artykułów, które zostały opublikowane przez ekspertów Diversity Hub w magazynie Personel Plus (wyd. Wolters Kluwer). Nie jest ona podręcznikiem, lecz w swym założeniu materiałem, który ma inspirować i pokazywać konkretne rozwiązania oparte o doświadczenia biznesu. 

Publikacja porusza praktyczne aspekty wyzwań D&I takich jak wiek, unconscious bias, gender balance, LGBTI, mental health, employee resource groups, niepełnosprawność i angażowanie menedżerów. Wierzymy, że ich wybór wydany przy wsparciu firmy Accenture, przybliży wielu osobom opracowane przez nas tematy z zakresu zarządzania różnorodnością.

Udostępniając bezpłatnie jedyną tego rodzaju publikację w Polsce, realizujemy naszą misję oraz odwdzięczamy się wszystkim tym, którzy na co dzień nas wspierają – dzieląc się doświadczeniami, problemami, sukcesami i wyzwaniami.  Życzymy dobrej lektury!

Książka THEESSENTIALSOF DIVERSITY & INCLUSION MANAGEMENT  by Diversity Hub 

Anna Zaroda-Dąbrowska , Tomasz Dąbrowski (red.)

Think Tank  Diversity Hub
Kraków 2019

Pobierz e-book

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail.

O nas

Diversity Hub to think-tank, którego misją jest rozwój biznesu dzięki różnorodności.

Kontakt

Ul. Poznańska 6/4
30-012 Kraków

(12) 353 05 59