HELP IN NEED - Oferta wsparcia na czas kryzysu

W odpowiedzi na zapytania klientów, którzy już obserwują w swoich organizacjach trudności z dostosowaniem pracowników do sytuacji i zwiększonym napięciem w zespołach - w Mental Health Center by Diversity Hub stworzyliśmy kompleksową ofertę wsparcia w kryzysie "HELP IN NEED".

Ze względu na podejmowane środki bezpieczeństwa i obowiązkową kwarantannę, z jaką spotka się część pracowników, nasza oferta jest dostosowana do pracy z rozproszonymi grupami.

Mental Health Center wspiera organizacje w tworzeniu kultury wsparcia psychologicznego. Na co dzień staramy się rozwijać kompetencje menedżerów i pracowników dotyczące najlepszych praktyk wsparcia.
Aktualnie nasze działania skupiają się na pomocy organizacjom w opanowaniu kryzysu przed jakim wszyscy stanęliśmy, przede wszystkim w kategoriach psychologicznych i ludzkich.
Każdy z nas: menedżer, pracownik, ojciec, matka, syn, córka jest narażony na stres związany z tą nową sytuacją. Jest to sytuacja, która wymaga od każdego DZIAŁANIA, zmiany nawyków, znalezienia wiarygodnego źródła wiedzy, wspierania również emocjonalnie, osób bliskich. 

Każda z ról w jakich jesteście wiąże się z oczekiwaniami, że to będziecie dawać wsparcie innym.
Jesteśmy gotowi do pokazywania rozwiązań, szkolenia z przydatnych kompetencji i interwencji pomocowych dla Wasi Waszych pracowników.
Nasza oferta w całości może być zdalna, ale w wyjątkowych sytuacjach możemy dojechać do osób potrzebujących pomocy.

Wspieramy pracowników poprzez zwiększanie świadomości konsekwencji psychologicznych obecnego kryzysu i pokazanie narzędzi do dobrego i solidarnego udzielania sobie wsparcia.

NASZE PRIORYTETY:
► pomoc w adaptacji do kryzysu czyli odzyskanie poczucia kontroli,
► obniżanie napięcia, regulacja emocji – jak zadbać o siebie
► wykorzystanie zasobów społecznych – jak się nawzajem wspierać,
► interwencje w sytuacjach trudnych.

Przedstawiamy propozycję, która może być odpowiedzią na szerokie spektrum psychologicznych potrzeb związanych z obecną sytuacją.

1. Pomóż pracownikom ogarnąć stres
2. Pomóż menedżerom ogarnąć zespół
3. Pomóż HRBP zaoferować najlepsze z możliwych wsparcie i procedury.

 

Zapraszamy do zakładki USŁUGI, gdzie znajdują się szczegóły oferty.

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail.

O nas

Diversity Hub to think-tank, którego misją jest rozwój biznesu dzięki różnorodności.

Kontakt

Ul. Poznańska 6/4
30-012 Kraków

(12) 353 05 59