II Edycja D&I SWAP by Diversity Hub

Kochani! 

Z wielką przykrością informujemy, że w związku z epidemią, jesteśmy zmuszeni odwołać majowego SWAPa. Mamy nadzieję, że uda nam się go zorganizować w późniejszym terminie. Będziemy Was informować na bieżąco.

Nie zamykamy jednak rejestracji. Zachęcamy Was cały czas do zapisów, abyśmy za jakiś czas mogli wspólnie, swapowo cieszyć się z wygranej z wirusem.

W tym trudnym czasie życzymy Wam i sobie cierpliwości, wytrwałości i życzliwości
Bądźmy zdrowi!  
Ekipa DH

Połączyliśmy dwie idee: skill-sharingu i popularnych wymianek, by w obszarze Diversity&Inclusion stworzyć coś zupełnie wyjątkowego. Program dla organizacji myślących out of the box – gotowych podzielić się z pracownikami innych korporacji tym, co same mają najlepszego w temacie D&I (szkolenie, warsztat, sesja eye-opening, webinar) i jednocześnie – wziąć dla swoich pracowników od innych firm to, co one mają najlepszego do zaoferowania. Prosta zasada: give one-get one, która ma moc zmiany. A wszystko w jeden dzień 29 maja 2020.  

W pierwszej, pilotażowej edycji D&I SWAP wzięło udział 12 firm z Krakowa. Wydarzenie było wielkim sukcesem i kolejną okazją do spotkania zaangażowanych firm skupionych wokół wartości, jakie niesie różnorodność . Tym razem mierzymy jeszcze wyżej – chcemy zaprosić około 50 organizacji z 5 dużych miast Polski (Krakowa, Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania), być może dołączą do nas także oddziały zagraniczne. Nie może Was zabraknąć!

 

Jak działa D&I SWAP by Diversity Hub?

Krok 1. Decydujesz, czym chcesz się podzielić.

  • Zgłaszasz swój udział oraz temat (warsztatu/szkolenia), którym chcesz podzielić się z inną firmą. Stawiamy na szkolenia F2F, ale możesz zaproponować również webinar jako opcję dodatkową.

  • Oferowane wystąpienie: 1) musi dotyczyć sfery D&I; 2) nie może być promocją Twojej firmy, lecz realną dawką wiedzy; 3) musi poszerzać horyzonty, inspirować, budować kompetencje, wpływać na ludzi.

Krok 2. Wybierasz, co chcesz otrzymać w zamian.

  • Dobro wraca. Spośród tematów zgłoszonych przez inne firmy wybierzesz ten, który najbardziej przyda się osobom zatrudnionym w Twojej organizacji.

Krok 3. W jeden dzień następuje wymiana.

  • 29 maja 2020 następuje wymiana: jedno z wybranych przez Ciebie szkoleń organizowane jest w Twojej organizacji, a Ty jesteś gościem w firmie, która wybrała Ciebie. 

 

Dołącz do D&I SWAP wypełniając formularz.  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 marca 2020.

Więcej o SWAPie przeczytasz w dołączonym zaproszeniu, wkrótce pojawi się też szczegółowy regulamin wydarzenia. 

Kontakt:
Katarzyna Szydłowska-Rivero
katarzyna.szydlowska@diversityhub.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Kliknij tutaj

download

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail.

O nas

Diversity Hub to think-tank, którego misją jest rozwój biznesu dzięki różnorodności.

Kontakt

Ul. Poznańska 6/4
30-012 Kraków

(12) 353 05 59