D&I Task Force: Inclusive leadership w czasie COVID-19.

D&I Task Forces są autorskim formatem Diversity Hub. W małym gronie zaangażowanych korporacji wspólnie rozpracowujemy jedno wybrane wyzwanie w obszarze D&I w biznesie. Naszym celem jest wzajemne uczenie się, wymiana doświadczeń i wypracowane rekomendacji, a następnie podzielenie się wnioskami ze światem.

Spotkamy się online w formule: 3 spotkania x 1 godz., co 2 tygodnie, o stałej porze (9.00-10.00).

 

WYZWANIE, NAD KTÓRYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ: INCLUSIVE LEADERSHIP W CZASIE COVID-19.

 

Mamy czas sprawdzianu dla liderów i liderek muszących nie tylko dbać o czytelną organizację pracy, dobrą komunikację i efektywność, ale też zmuszonych borykać się z niepewnością, zaburzonymi relacjami, utratą poczucia kontroli, dodatkowymi problemami samych pracowników. Trudniej dziś buduje się klimat zaangażowania, zaufania i wzajemnego szacunku. Elementy te skutkują większym zainteresowaniem tematem tzw. inkluzywnego / włączającego / uważnego przywództwa. Ale kim jest dziś inkluzywny lider? Czy modele inkluzywnego leadershipu, które znamy przystają do dzisiejszej rzeczywistości? Jak rozwijać kompetencje takich przyszłych liderów?

 

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

TERMINY I ZASADY

Spotkamy się trzykrotnie, online (ZOOM): ​13.10, 27.10, 10.11 (trzy wtorki, co 2 tyg.) w godz. 9.00-10.00.

Nasz Task Force nie jest incydentalnym spotkaniem. Chcemy wspólne pogłębić temat, dać sobie przestrzeń między spotkaniami do namysłu i jednocześnie mieć szansę na dobry networking. Dlatego decydując się na udział, koniecznie jest zapisanie w kalendarzu wszystkich 3 terminów. To dla nas bardzo ważne.

 • [insight] Zapoznajemy się z eksperckim insight’em
 • [doświadczenia] Prowadzimy szybką, moderowaną dyskusję o dotychczasowych doświadczeniach firm
 • [rekomendacje] Wspólnie wypracowujemy rekomendacje

Na koniec trzeciego spotkania przyjmiemy wspólne rekomendacje, które opisane zostaną w formie artykułu przez prowadzącego merytorycznie eksperta i wysłane do konsultacji uczestnikom i uczestniczkom. Wypracowane rekomendacje opublikujemy w ogólnopolskich portalach biznesowych, a współautorami będą wszystkie osoby, które wezmą udział w całym task force i które skonsultują zaproponowany materiał.

 

ZASADY UDZIAŁU I ZGŁOSZENIA

 • Liczebność grupy – max 15 os.; 1 os. z 1 firmy;
 • Udział jest bezpłatny. Wymaga potwierdzenia ze strony Diversity Hub.
 • Język: polski.
 • Osoba zgłaszająca się powinna wziąć udział we wszystkich trzech spotkaniach.
 • Podczas spotkania nie będą prowadzone żadne działania sprzedażowe, wystąpienia promująceusługi etc. Zależy nam na czystej merytoryce i wspólnym wypracowaniu rekomendacji.
 • Grupa będzie zamknięta, nie będzie możliwości dołączenia na spotkaniu nr 2 lub 3.
 • Grupę roboczą obowiązywać będą zasady zachowania poufności (deklaracja)
 • Skontaktujemy się z każdą osobą w celu potwierdzenia udziału

 

Zapisy zamknięte. Osoby zainteresowane wspólną pracą w temacie Inclusive Leadership prosimy jednak o kontakt z naszym biurem info@diversityhub.pl.

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail.

O nas

Diversity Hub to think-tank, którego misją jest rozwój biznesu dzięki różnorodności.

Kontakt

Ul. Poznańska 6/4
30-012 Kraków

(12) 353 05 59