Pobierz nasze książki!

W Diversity Hub dostarczamy biznesowi wiedzę, rozwiązania i doświadczenia w obszarze Diversity & Inclusion. Dzielenie się nimi oraz promowanie różnorodności to nasze zobowiązanie i odpowiedzialność. Dlatego też jesteśmy aktywni w mediach, opisując najskuteczniejsze rozwiązania, pokazując najlepsze praktyki, zabierając głos w dyskusji. Jednym z efektów tej aktywności są nasze publikacje książkowe wydane w druku: "Zarządzanie różnorodnością w biznesie" (PL) oraz "Theessentialsof diversity & inclusion management  by Diversity Hub” (EN).

 

Każda z książek jest zbiorem artykułów publikowanych przez ekspertów Diversity Hub w magazynie Personel Plus (wyd. Wolters Kluwer). Nie są one podręcznikiem, lecz w swym założeniu materiałem, który ma inspirować i pokazywać konkretne rozwiązania oparte o doświadczenia biznesu. 

 

Publikacje poruszają praktyczne aspekty wyzwań D&I takich jak wiek, unconscious bias, gender balance, LGBTI, mental health, employee resource groups, niepełnosprawność i angażowanie menedżerów czy diversity audit. Wierzymy, że ich wybór wydany przy wsparciu firm IG i Accenture, przybliży wielu osobom opracowane przez nas tematy z zakresu zarządzania różnorodnością.

 

Udostępniając bezpłatnie jedyne tego rodzaju publikacje w Polsce, realizujemy naszą misję oraz odwdzięczamy się wszystkim tym, którzy na co dzień nas wspierają – dzieląc się doświadczeniami, problemami, sukcesami i wyzwaniami.  Życzymy dobrej lektury!

 

Pobierz e-book "Zarządzanie różnorodnością w biznesie" (PL)

Pobierz e-book "Theessentialsof diversity & inclusion management  by Diversity Hub” (EN)

 

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail.

O nas

Diversity Hub to think-tank, którego misją jest rozwój biznesu dzięki różnorodności.

Kontakt

Ul. Poznańska 6/4
30-012 Kraków

(12) 353 05 59