Szkolenie 3P I PEOPLE: Oswajamy niepełnosprawność

Pierwsze szkolenie “PEOPLE: Oswajamy niepełnosprawność” skupi się na łamaniu stereotypów i mitów,  przybliży definicje, modele i ich interpretacje, poruszy temat tożsamości (nie)pełnosprawności.

Kolejne szkolenia odbędą się:

  • 10 kwietnia 2024 - Szkolenie PLACE: Znosimy bariery
  • 15 maja 2024 - Szkolenie PROCESS: Zatrudniamy i rozwijamy talenty z niepełnosprawnością

Dlaczego warto dołączyć?

Nasze szkolenia są oparte na teorii i doświadczeniu, a udział w nich zapewni Ci kompleksowy zestaw informacji, pomagający przekazywać wiedzę i postawy w swojej organizacji. Udział w serii 3 szkoleń potwierdzamy certyfikatem. 

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "3P for your inclusion" dzięki wsparciu Konsulatu USA w Krakowie.

🚀 O czym jest ten projekt?

YOUR 3P TO INCLUSION promuje włączające postawy społeczne wobec osób z niepełnosprawnością oraz wiedzę i ochronę praw i tych osób w miejscu pracy. Opiera się na trzech filarach: People, Place i Process (Ludzie, Miejsce i Proces). Poprzez serię działań, przygotowujemy liderów_ki do prowadzenia zmian w swoich organizacjach, skupiając się na modelu 3P.

Chcesz podzielić się z nami dobrymi praktykami i zrealizowanymi projektami dotyczącymi rozwiązań wspierających włączenie osób z niepełnosprawnościami? Napis na ada.szostak@diversityhub.pl, a my szerzej zaprezentujemy Twoje działania!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Kliknij tutaj

download

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail.

O nas

Diversity Hub to think-tank, którego misją jest rozwój biznesu dzięki różnorodności.

Kontakt

Ul. Poznańska 6/4
30-012 Kraków

(12) 353 05 59